Wynagrodzenie

Wybierz rodzaj wynagrodzenia

Twoja opinia jest dla nas cenna, dlatego po zebraniu określonej liczby punktów możesz wymienić je na nagrody. Poniżej przedstawiamy możliwe opcje:
 
 

Doładowanie telefonu.

Po uzbieraniu minimum 100 punktów (równowartość 10 zł) możesz doładować konto sobie lub swoim bliskim. Wystarczy wejść w zakładkę, doładuj telefon, wpisać numer telefonu, który ma być doładowany i już po chwili konto zostanie zasilone zebranymi środkami. Uwaga. Doładowania tylko dla telefonów w systemie przedpłaconym (pre-paid) czyli telefon „na kartę”. Obsługujemy wszystkich operatorów.

 

Przelew na konto.

Przelew na konto to niewątpliwie najwygodniejsza forma odebrania nagrody. Minimalna ilość punktów umożliwiająca realizację przelewu to 500 punktów (równowartość 50 zł). Po zgromadzeniu odpowiedniej ilości punktów w formularzu wypłat pojawi się możliwość przelania wynagrodzenia. Wystarczy wejść w zakładkę, wypłać gotówkę i postępować zgodnie z wytycznymi. Przelewy realizowane są do dwudziestego dnia każdego miesiąca.

 

Program Pajacyk.

Zgromadzone punkty możesz przekazać na cele dobroczynne. Współpracujemy z Polską Akcją Humanitarną, wpierając program Pajacyk. Podobnie jak w przypadku przelewu na konto, minimalna kwota jaką możesz przekazać to 500 punktów (równowartość 50 zł) Wystarczy, że przy zleceniu przelewu wskażesz fundację zamiast swojego konta.
Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna, od 1998 roku zapewnia posiłki dzieciom potrzebującym wsparcia w zakresie dożywiania. Pajacyk finansuje posiłki w szkołach i placówkach środowiskowych na terenie całej Polski, rocznie korzysta z nich ponad półtora tysiąca dzieci.

Więcej na stronie www.pajacyk.pl